O mně

Lektorka. Tanečnice. Fotografka. Konzultantka.

Smyslem mého života je tanec a kreativita jako dva principy, které mě vedou k neustálému seberozvoji.

Tanec i kreativitu rozvíjím na lekcích a seminářích českých i zahraničních lektorů.

Vzdělávám se v oblasti andragogiky, psychologie, osobnostního rozvoje, psychoterapie a psychomotoriky.

Rozvíjím svou spirituální praxi pravidelnými meditacemi, vizualizacemi a dalšími technikami, které podporují rozšířené vnímání skutečnosti.

Fascinuje mne propojení těla a mysli.

Od února 2012 učím taneční improvizaci, která s tímto propojením pracuje, vedu sebezkušenostní semináře, přednáším a pořádám workshopy pro veřejnost (psychologické a psychomotorické konference, veletrhy zdraví a esoteriky apod.).

Poskytuji poradenství a konzultace pro osobnostní rozvoj. Od roku 2013 provádím školení měkkých dovedností.

Mám bohaté zkušenosti s produkční a manažerskou činnosti v tanečním divadle Bílá Velryba, kde jsem působila od roku 2011 do roku 2016.

Moje další projekty:

V zážitkové seznamce (od roku 2015) funguji jako lektorka a spolu s Martinem Zákostelským jako průvodkyně sebezkušenostními semináři, které unikátně propojují seberozvojové teorie, možnost zážitku sebe sama v interakci s ostatními lidmi, harmonizaci mužské a ženské energie, poznání zajímavých a podobně naladěných lidí, cennou reflexi a zpětnou vazbu pro podporu dalšího rozvoje, a porozumění sama sobě. To vše vede k hlubšímu napojení na vlastní zdroj, k otevřenosti a autentickému vyjadřování, což považujeme za hlavní přínos našich seminářů nejen pro jednotlivce, ale ve výsledku i pro celou společnost.

V projektu OL&MI: Zážitkov angličtina (2016-2018) jsme spolu s Olgou Hladovou pomáhali lidem rozmluvit se anglicky skrze zapojení všech smyslů, pohybu a prožitku. Principy podporující překonání strachů, které limitují schopnost komunikovat v cizím jazyce, nyní využívám i ve svých dalších seberozvojových projektech a přednáškách.

theme by teslathemes
X